الکل ضد عفونی کننده +70درصد هرمان

این محصول، الکل اتانول ضدعفونی کننده دست و سطوح برای مقابله با کرونا می باشد. در محصول حاضراز ماده ضدعفونی کننده بنزآلکانیوم کلراید نیز استفاده شده است. این ماده به قدرت ضدعفونی کنندگی الکل می افزاید.

برای اثربخشی الکل اتانول ضدعفونی کننده دست و سطوح، باید الکل بیش از 2 دقیقه بر روی دست بماند. الکل ماده ای فرار بوده و زود بخار می شود. بنابراین وجود ماده بنزآلکانیوم کلراید می تواند اثر بخشی این محصول را افزایش دهد.

الکل ضدعفونی کننده دست و سطوح در این محصول از طریق فرایند تخمیر شکر بدست آمده است. در این فرایند به هیچ عنوان الکل متانول تولید نخواهد شد و هیچ مسمومیتی نخواهد داشت.

بنز آلکانیوم کلراید کاربردهای زیادی در مصارف بیمارستانی و سایر بخش های بهداشتی به منظور ضدعفونی دارد. این ماده به دلیل وجود خاصیت شویندگی (سورفکتانت) و ضدعفونی کنندگی، عملکرد موثری در برابر انواع باکتری ها و ویروس ها دارد.

 بنز آلکانیوم کلراید میکروب کش قوی می باشد که استفاده از محلول رقیق شده آن به راحتی می تواند ۹۵% میکروب های عامل ایجاد بیماری را از بین ببرد.

از دیگر ویژگی های شاخص بنزالکانیوم کلراید می توان به خاصیت باکتریواستازیس بودن آن اشاره کرد. به این معنا که بنزالکانیوم کلراید در مرحله اول مانع رشد میکروب ها و باکتری ها می شود. در مرحله دوم وارد DNA  و RNA آنها شده و آنها را از بین می برد.

سرعت اثر این ماده بسیار زیاد بوده به طوری که بیش از ۸۵% میکروب ها را در مدت ۱۰ دقیقه از بین می برد.  حداکثر ظرف مدت ۳۰ دقیقه به ۱۰۰% کارایی خود می رسد. ضمنا این ماده به هیچ عنوان پس از استفاده لکه ای از خود به جای نمی گذارد.
در غلظت هایی که به طور معمول استفاده می شود ، سمی نیست و اثر تحریکی بر روی پوست ندارد و چون بی رنگ و بی بو است آسیبی به دستگاه تنفسی و بویایی نمی رساند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *